Merhaba sevgili oyuncular, bakım tamamlandı.- Binek özelliğinin karakterde aktif kalmasına neden olan bir bug giderildi.
- Binekten indikten sonra statüde oluşan görsel hata giderildi.
- Smokin veya Gelinlik giyerken artık bineğe binemezsiniz.
- Bir grupta iken grup üyelerinin adının küçük harfle görünmesine neden olan bir hata giderildi.
- Üç İmparatorluk Savaşı etkinliğinde savaşın başlaması için yeterli katılımcı yoksa ancak krallıklardan birinin katılımcı sayısı 60'dan fazla ise savaş olmasa dahi ödül aşaması başlar.
- Üç İmparatorluk Savaşı etkinliğinde kazanan krallığın ödül aşamasına geçişi sırasında rakiplere verdiği karakter hasarı 750binden az olan oyuncu izleyici moduna geçer ve ödül hakkını kaybeder.
- Hızlı kanal değiştirme sistemi güncellendi. Mini harita altında geçerli kanalın güncellenmemesine neden olan hata giderildi.
- Kanal değiştirme sisteminin zombi adasında çalışmaması sorunu giderildi.
- Güneş ve Ay özütü eşyaları sınırsız hala getirilerek 3. 4. envanterde aktifliğinin görünmeme sorunu giderildi. Sol üst köşeden aktifliğini gösteren iconu kaldırıldı.
- Dönüşüm küresi aktifken sol alt köşede dönüşümü kaldırmak için küreyi boz butonu eklendi.
- Buz diyarı haritasında doğma noktasında kasılan hesapları rahatsız ettiği için şehirde doğma noktası değiştirildi.
- Oto pelerin aktif edildiğinde nesneye tıklama sesi rahatsızlık verdiği için kaldırıldı.
- Zombi adası haritasında haritaya doğma noktasındaki hata giderildi
- Rüzgarın ayakkabıları oyundan kaldırılarak buradan sağlanan hareket hızı şebnem yüzüğüne +100 olarak eklendi. Şebnem yüzüğü basılı olan karakterlerde yeni etki sağlandı.
- Yeşil vadide bir oyuncu hem alt hem üst vadiye aynı anda giremeyecek.
- Harf etkinliğinde düşen harflerin 24 saat arayla bitiş tarihleri aynı olarak güncellendi. Bu sayede 24 saat içinde düşen harfler üst üste eklenebilecek ve daha az yer kaplayacak.Oyun açılış saati


Saka2 : 14:56